OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Nahajate se na: Domov arrow O klubu arrow Tekmovalci arrow v vzhodni ligi
Tekmovalci Vzhodne lige PDF Natisni E-pošta
timunuk

 

TIM UNUK
1996


Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
1. mesto v skupnem seštevku 2007, 2009, 2010 (absolutno)

Državno prvenstvo:
1. mesto v skupnem seštevku 2011 (težavnost)

Mednarodne tekme:
2. mesto v skupnem seštevku Evropskega mladinskega pokala 2011 in 10. mesto na svetovnem mladinskem prvenstvu v Imstu 2011

 

nikgolej

 

NIK GOLEJ
2001

Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
1. mesto na tekmi na Ptuju, v Radljah ob Dravi in v Celju 2011 (šibkejša jakostna skupina) ter 1. mesto na tekmi na Ptuju in v Trbovljah 2010 (močnejša jakostna skupina)
2. mesto v skupnem seštevku Vzhodne lige 2010 in 2012 (močnejša skupina) ter 2011 (šibkejša skupina)

Državno prvenstvo:
3. mesto na tekmi v Grosupljem 2012 (težavnost)

 

lizanovak

LIZA NOVAK
2004


Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
1. mesto na tekmi v Grosupljem 2012 (enotna skupina)
2. mesto v skupnem seštevku 2012 (enotna skupina)

 

 

 

AMBROŽ ROMIH 2001

Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
2. mesto na tekmi v Ribnici 2012 (šibkejša skupina)
5. mesto v skupnem seštevku 2012 (šibkejša skupina)


 

 

 

MARTIN GREŠAK
2000  

Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
4. mesto na tekmi v Ribnici 2012 (šibkejša skupina)
5. mesto v skupnem seštevku 2012 (šibkejša skupina)

 

 

 

 

ALEKS BRIŽIČ
2002


Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
4. mesto na tekmi v Ribnici 2012 (šibkejša skupina)
6. mesto v skupnem seštevku 2012 (šibkejša skupina)

 

 

 

 

TILEN ZORKO
1999


Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
4. mesto na tekmi v Grosupljem 2012 (šibkejša skupina)
6. mesto v skupnem seštevku 2012 (šibkejša skupina)

 

 

 

 

SARA ČOPAR
2005


Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
4. mesto na tekmi v Radljah ob Dravi 2012 (enotna skupina)
10. mesto v skupinem seštevku 2012 (enotna skupina)

 

 

 

LAN MASTNAK
2004

Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
10. mesto na tekmi v Grosupljem 2012 (enotna skupina)
26. mesto v skupinem seštevku 2012 (enotna skupina)

 

 

 

NEŽA NAPRET
1998

Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
6. mesto na tekmi v Radljah ob Dravii 2012 (šibkejša skupina)
9. mesto v skupnem seštevku 2012 (šibkejša skupina)

 

 

 

MARUŠA ZDOUC
2003

Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
10. mesto na tekmi v Radljah ob Dravi 2012 (enotna skupina)
15. mesto v skupnem seštevku 2012 (enotna skupina)


 

 

ANJA PAVČNIK
1999

Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
16. mesto na tekmi v Ribnici 2012 (šibkejša skupina)
19. mesto v skupnem seštevku 2012 (šibkejša skupina)

 

 



NIKA ZUPANC
2004

Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
15. mesto na tekmi v Grosupljem 2012 (enotna skupina)
20. mesto v skupnem seštevku 2012 (enotna skupina)

 

 

 

ŽIGA ULAGA
2003

Najboljši rezultati:

Vzhodna liga:
17. mesto na tekmi v Radljah ob Dravi in v Mozirju 2012 (enotna skupina)
25. mesto v skupnem seštevku 2012 (enotna skupina)

 

Zadnja sprememba ( četrtek, 24. maj 2012 )
 
Naprej >